Felgi i Opony

Chemia do felg i opon: płyny do felg i dressingi

Koła brudzą się najszybciej i najbardziej rzucają się w oczy. Pył hamulcowy jest agresywny, a zaniedbana felga potrafi wyglądać gorzej niż cały bok auta.

W kategorii: preparaty do mycia i dekontaminacji felg (Koch Chemie WHEELKING, GYEON Q²M Iron WheelCleaner REDEFINED, KiurLab RH+), dressingi i sealanty do opon (GYEON Q² Tire, Q²M Tire Express, Feynlab Black Velvet Tire Sealant), powłoka na felgi i zaciski (Feynlab Ceramic Wheel and Caliper) oraz aplikatory do opon.

Jak wybrać. Zabezpieczona felga myje się samym szamponem, więc powłoka na feldze oszczędza czas przy każdym kolejnym myciu. Preparat do dekontaminacji dobieraj do stanu felgi, nie do przyzwyczajenia. Przeznaczenie i sposób aplikacji każdego produktu opisujemy na jego karcie, na podstawie danych producenta.

Zobacz też: dekontaminacja i ochrona.

Przejdź do listy wyników

Aktywne filtry:

Pozycje: 8
Siatka kolumn
Siatka kolumn

Filtr

Aktywne filtry:

  • Q²M Iron WheelCleaner REDEFINED 500 ml

    Q²M Iron WheelCleaner REDEFINED 500 ml

    64,90 zł
    12,98 zł / 100 ml
  • Q²M Tire Applicator Small 2-pak

    Q²M Tire Applicator Small 2-pak

    19,90 zł
  • Q² Tire 500 ml

    Q² Tire 500 ml

    99,90 zł
    19,98 zł / 100 ml
  • Q²M Tire Express 500ml

    Q²M Tire Express 500ml

    89,90 zł
    17,98 zł / 100 ml
  • Wybór LAB28

    Feynlab® Black Velvet Tire Sealant

    Feynlab® Black Velvet Tire Sealant

    109,90 zł
    91,58 zł / 100 ml
  • Feynlab® Ceramic Wheel & Caliper

    Feynlab® Ceramic Wheel & Caliper

    289,90 zł
    966,33 zł / 100 ml
  • Koch Chemie WHEELKING 0,5L

    Koch Chemie WHEELKING 0,5L

    71,49 zł
    14,30 zł / 100 ml
  • KiurLab RH+

    KiurLab RH+

    33,98 zł
    6,80 zł / 100 ml