Szyby

Szyby samochodowe: powłoki hydrofobowe i płyny do szyb

Szyba jest najmniej docenianym elementem auta i jednocześnie tym, przez który patrzysz przy każdej jeździe. Czysta szyba bez smug i z działającą hydrofobowością zmienia komfort jazdy nocą i w deszczu bardziej niż kolejna warstwa połysku na masce.

W kategorii: powłoki hydrofobowe na szyby (Feynlab Window Coating oraz zestaw Window Coating 10 ml i 50 ml, GYEON Q² QuickView), przygotowanie szyby przed powłoką (Feynlab Window Polish), płyny do mycia szyb (Koch Chemie GLAS STAR i CLEARVIEW, Feynlab Glass Cleaner) oraz mikrofibry przeznaczone wyłącznie do szyb (Feynlab Glass Cleaning Towel, GYEON Q²M GlassPack EVO).

Jak wybrać. Powłoka na szybę trzyma się tylko na szybie wyczyszczonej i pozbawionej nalotu, więc zaczyna się od polerowania szyby, a nie od nałożenia produktu. Do samego mycia trzymaj osobny komplet mikrofibr, bo ten sam ręcznik użyty wcześniej do lakieru zostawi smugi.

Zobacz też: ochrona lakieru i akcesoria.

Przejdź do listy wyników

Aktywne filtry:

Pozycje: 9
Siatka kolumn
Siatka kolumn

Filtr

Aktywne filtry:

  • Feynlab® Glass Cleaning Towel Korean Microfiber

    Feynlab® Glass Cleaning Towel Korean Microfiber

    24,90 zł
  • Feynlab® Window Coating 30ml

    Feynlab® Window Coating 30ml

    189,90 zł
    633,00 zł / 100 ml
  • Koch Chemie GLA / GLAS STAR 1L

    Koch Chemie GLA / GLAS STAR 1L

    51,00 zł
    51,00 zł / 1 l
  • Feynlab® Glass Cleaner

    Feynlab® Glass Cleaner

    99,90 zł
    19,60 zł / 100 ml
  • Q²M GlassPack EVO 2-pak

    Q²M GlassPack EVO 2-pak

    49,90 zł
  • Q² QuickView 120ml

    Q² QuickView 120ml

    149,90 zł
    124,92 zł / 100 ml
  • Feynlab® Window Polish 250ml

    Feynlab® Window Polish 250ml

    89,90 zł
    35,96 zł / 100 ml
  • Feynlab® Window Coating Set 10ml + 50ml

    Feynlab® Window Coating Set 10ml + 50ml

    279,90 zł
    2.799,00 zł / 100 ml
  • Koch Chemie CLEARVIEW 0,5L

    Koch Chemie CLEARVIEW 0,5L

    31,00 zł
    6,20 zł / 100 ml