Korekta

Korekta lakieru: pasty polerskie i pady

Korekta to etap, w którym rysy i swirle znikają naprawdę, a nie zostają przykryte wypełniaczem. Zbierasz cienką warstwę lakieru razem z defektem, więc liczy się dobrana para: pasta plus pad.

Prowadzimy pełną ścieżkę od cięcia do wykończenia. Pasty tnące: Koch Chemie H8.02 HEAVY CUT, KiurLab HEAVY CUT, Feynlab A50 One-Step Heavy Cut Compound. Środek: KiurLab MEDIUM CUT, Feynlab A500 Medium Cut Polish. Wykończenie: Koch Chemie M3.02 MICRO CUT, KiurLab FINISH CUT, Feynlab A1000 Fine Finishing Polish, Koch Chemie SHINESPEEDPOLISH. Do tego pady Lake Country i Buff and Shine oraz odtłuszczacze przed powłoką: KiurLab IPA i PRETEXT, Feynlab Panel Prep i Prime.

Jak wybrać. Zacznij od najłagodniejszej kombinacji, która daje efekt, i idź w górę dopiero gdy nie wystarcza. Przed nałożeniem powłoki lakier musi być odtłuszczony, inaczej sprawdzasz połysk wypełniacza, a nie stan lakieru.

Krok wcześniej: dekontaminacja. Krok później: ochrona lakieru.

Przejdź do listy wyników

Aktywne filtry:

Pozycje: 20
Siatka kolumn
Siatka kolumn

Filtr

Aktywne filtry:

  • Bestseller

    Feynlab® A50 One-Step Heavy Cut Compound

    Feynlab® A50 One-Step Heavy Cut Compound

    109,90 zł
    43,96 zł / 100 ml
  • Lake Country® CCS HDO Finishing Pad - 6.5 Inch

    Lake Country® CCS HDO Finishing Pad - 6.5 Inch

    109,90 zł
  • Koch Chemie SHINESPEEDPOLISH 0,25L

    Koch Chemie SHINESPEEDPOLISH 0,25L

    49,02 zł
    19,61 zł / 100 ml
  • Koch Chemie M3.02 MICRO CUT 1L

    Koch Chemie M3.02 MICRO CUT 1L

    266,52 zł
    266,52 zł / 1 l
  • Koch Chemie H8.02 HEAVY CUT GROBE SCHL SILIC.FREI 1L

    Koch Chemie H8.02 HEAVY CUT GROBE SCHL SILIC.FREI 1L

    239,00 zł
    239,00 zł / 1 l
  • Koch Chemie H8.02 HEAVY CUT GROBE SCHL SILIC. 0,25L

    Koch Chemie H8.02 HEAVY CUT GROBE SCHL SILIC. 0,25L

    82,02 zł
    32,81 zł / 100 ml
  • KiurLab PRETEXT 0,5L

    KiurLab PRETEXT 0,5L

    29,99 zł
    6,00 zł / 100 ml
  • KiurLab IPA 99,9% 0,5L

    KiurLab IPA 99,9% 0,5L

    21,99 zł
    4,40 zł / 100 ml
  • Feynlab® A500 Medium Cut Polish

    Feynlab® A500 Medium Cut Polish

    89,90 zł
    35,96 zł / 100 ml
  • Buff and Shine® URO-Fiber Finisher Pad - 6 inch

    Buff and Shine® URO-Fiber Finisher Pad - 6 inch

    89,90 zł
  • Buff and Shine® URO-Fiber Cutting Pad - 5 inch

    Buff and Shine® URO-Fiber Cutting Pad - 5 inch

    79,90 zł
  • Lake Country® CCS HDO Finishing Pad - 5.5 Inch

    Lake Country® CCS HDO Finishing Pad - 5.5 Inch

    109,90 zł
  • Lake Country® CCS HDO Heavy Polishing Pad - 6.5 Inch

    Lake Country® CCS HDO Heavy Polishing Pad - 6.5 Inch

    109,90 zł
  • Bestseller

    Lake Country® CCS HDO Heavy Polishing Pad - 5.5 inch

    Lake Country® CCS HDO Heavy Polishing Pad - 5.5 inch

    109,90 zł
  • Feynlab® Prime - 250ml

    Feynlab® Prime - 250ml

    229,90 zł
    91,96 zł / 100 ml
  • Feynlab® A1000 Fine Finishing Polish

    Feynlab® A1000 Fine Finishing Polish

    89,90 zł
    35,96 zł / 100 ml
  • Feynlab® Panel Prep - 500ml

    Feynlab® Panel Prep - 500ml

    114,90 zł
    22,98 zł / 100 ml
  • KiurLab MEDIUM CUT 0,25L

    KiurLab MEDIUM CUT 0,25L

    74,89 zł
    29,96 zł / 100 ml
  • KiurLab HEAVY CUT 0,25L

    KiurLab HEAVY CUT 0,25L

    69,90 zł
    27,96 zł / 100 ml
  • KiurLab FINISH CUT 0,25L

    KiurLab FINISH CUT 0,25L

    69,90 zł
    27,96 zł / 100 ml