Ochrona

Ochrona lakieru: powłoki ceramiczne, sealanty i woski

Ostatni krok procesu i jedyny, który widać przez kolejne miesiące. Wyprowadzony lakier bez zabezpieczenia wraca do stanu wyjściowego szybciej, niż zajęła korekta.

Mamy trzy poziomy zaawansowania. Powłoki ceramiczne do samodzielnej aplikacji: GYEON Q² Mohs EVO, Q² Pure EVO, Q² One EVO i CanCoat EVO oraz Feynlab Ceramic V3, Ultra V3, Matte i Ceramic by Paul Dalton. Powłoki z linii self healing: Feynlab Heal Lite i Self Heal Plus. Szybka ochrona i produkty utrzymaniowe: Feynlab Hybrid Ceramic Detailer, GYEON WetCoat, Preserve, CeramicDetailer i QuickDetailer, Koch Chemie FINISH SPRAY EXTERIOR i JUSTPERFECT. Osobno wosk GYEON Q² Wax i Koch Chemie PROTECTOR WAX. Do elementów innych niż lakier: Feynlab Plastic V2, Plastic Black Ultra, Black Velvet Tire Sealant, Ceramic Wheel and Caliper oraz PPF and Vinyl Ceramic V3 na folię i winyl.

Jak wybrać. Powłoka wymaga przygotowanego i odtłuszczonego lakieru, więc zaczyna się od korekty. Jeśli nie masz warunków na cały zabieg, praktyczniejszy będzie produkt utrzymaniowy nakładany po każdym myciu. Deklarowana trwałość, sposób aplikacji i wymagania każdego produktu są opisane na jego karcie, prosto z danych producenta.

Zobacz też: gotowe zestawy i chemia do felg i opon.

Przejdź do listy wyników

Aktywne filtry:

Pozycje: 22
Siatka kolumn
Siatka kolumn

Filtr

Aktywne filtry:

  • Wybór LAB28

    Feynlab® Hybrid Ceramic Detailer

    Feynlab® Hybrid Ceramic Detailer

    74,90 zł
    29,96 zł / 100 ml
  • Q²M CeramicDetailer 500ml

    Q²M CeramicDetailer 500ml

    79,90 zł
    15,98 zł / 100 ml
  • Koch Chemie PW pH4,5 / PROTECTOR WAX 1L

    Koch Chemie PW pH4,5 / PROTECTOR WAX 1L

    134,50 zł
    134,50 zł / 1 l
  • Koch Chemie PSS / PLAST STAR (BEZSILIKONOWY) 1L

    Koch Chemie PSS / PLAST STAR (BEZSILIKONOWY) 1L

    105,01 zł
    105,01 zł / 1 l
  • Koch Chemie FSE / FINISH SPRAY EXTERIOR 1L

    Koch Chemie FSE / FINISH SPRAY EXTERIOR 1L

    66,52 zł
    66,52 zł / 1 l
  • Wybór LAB28

    Feynlab® The Original Ceramic Coating - Push to start box

    Feynlab® The Original Ceramic Coating - Push to start box

    299,90 zł
    749,75 zł / 100 ml
  • Q²M WetCoat 500ml

    Q²M WetCoat 500ml

    64,90 zł
    12,98 zł / 100 ml
  • Q²M Preserve 250ml

    Q²M Preserve 250ml

    54,90 zł
    21,96 zł / 100 ml
  • Q²M QuickDetailer 500ml

    Q²M QuickDetailer 500ml

    54,90 zł
    10,98 zł / 100 ml
  • Q² Wax 175g

    Q² Wax 175g

    209,90 zł
    119,94 zł / 100 g
  • Q² Mohs EVO Light box 30ml

    Q² Mohs EVO Light box 30ml

    329,90 zł
    1.099,67 zł / 100 ml
  • Q² Pure EVO Light Box 30ml

    Q² Pure EVO Light Box 30ml

    329,90 zł
    1.099,67 zł / 100 ml
  • Q² One EVO Light Box 30ml

    Q² One EVO Light Box 30ml

    159,90 zł
    533,00 zł / 100 ml
  • Q² CanCoat EVO 200ml

    Q² CanCoat EVO 200ml

    209,90 zł
    104,95 zł / 100 ml
  • Wybór LAB28

    Feynlab® Black Velvet Tire Sealant

    Feynlab® Black Velvet Tire Sealant

    109,90 zł
    91,58 zł / 100 ml
  • Feynlab® Plastic Black Ultra

    Feynlab® Plastic Black Ultra

    249,90 zł
    833,00 zł / 100 ml
  • Feynlab® Plastic V2

    Feynlab® Plastic V2

    249,90 zł
    833,00 zł / 100 ml
  • Feynlab® Ceramic Wheel & Caliper

    Feynlab® Ceramic Wheel & Caliper

    289,90 zł
    966,33 zł / 100 ml
  • Feynlab® Overcoat V3

    Feynlab® Overcoat V3

    349,90 zł
    1.166,33 zł / 100 ml
  • Feynlab® Ceramic By Paul Dalton

    Feynlab® Ceramic By Paul Dalton

    579,90 zł
    1.933,00 zł / 100 ml
  • Wybór LAB28

    Feynlab® The Original Ceramic Coating - Small black box

    Feynlab® The Original Ceramic Coating - Small black box

    269,90 zł
    899,67 zł / 100 ml
  • Koch Chemie JUSTPERFECT 0,5L

    Koch Chemie JUSTPERFECT 0,5L

    57,99 zł
    11,60 zł / 100 ml