Wnętrze

Detailing wnętrza: kosmetyki do skóry, tapicerki i plastików

Wnętrze zużywa się szybciej niż lakier, bo dotykasz go codziennie. Kierownica, boczki drzwi i fotel kierowcy starzeją się pierwsze, a poprawa jest widoczna od razu.

Do skóry naturalnej: Koch Chemie LEATHERTEXCLEAN i LEATHERLOCK, GYEON Q²M LeatherSet Natural. Do tapicerki materiałowej i podsufitki: Koch Chemie TEXLOCK, GYEON Q²M ScrubPad EVO, Feynlab Interior Cleaner. Do plastików i kokpitu: Koch Chemie COCPIT SUPER PFLEGE, INSIDECARE i INSIDEUP, GYEON Q²M InteriorDetailer, KiurLab INTERIO. Do ekranów i wyświetlaczy osobny Koch Chemie DISPLAYEXPERT.

Jak wybrać. Zacznij od tego, czym jest powierzchnia, a nie od tego, jak wygląda. Skóra naturalna, skóra ekologiczna, alcantara i tworzywo wymagają innych preparatów, a produkt uniwersalny na wszystko zwykle oznacza kompromis w każdym z tych zastosowań. Przeznaczenie i sposób użycia każdego produktu opisujemy na jego karcie.

Zobacz też: szyby i mikrofibry i akcesoria.

Przejdź do listy wyników

Aktywne filtry:

Pozycje: 13
Siatka kolumn
Siatka kolumn

Filtr

Aktywne filtry:

  • Q²M InteriorDetailer 500ml

    Q²M InteriorDetailer 500ml

    64,90 zł
    12,98 zł / 100 ml
  • Koch Chemie TEXLOCK 0,5L

    Koch Chemie TEXLOCK 0,5L

    139,01 zł
    27,80 zł / 100 ml
  • Koch Chemie LEATHERTEXCLEAN 0,5L

    Koch Chemie LEATHERTEXCLEAN 0,5L

    62,51 zł
    12,50 zł / 100 ml
  • Koch Chemie LEATHERLOCK 0,5L

    Koch Chemie LEATHERLOCK 0,5L

    62,51 zł
    12,50 zł / 100 ml
  • Koch Chemie CSP / COCPIT-SUPER-PFLEGE 1L

    Koch Chemie CSP / COCPIT-SUPER-PFLEGE 1L

    101,50 zł
    101,50 zł / 1 l
  • KiurLab INTERIO

    KiurLab INTERIO

    20,98 zł
    4,20 zł / 100 ml
  • Q²M InteriorPack EVO 4-pak

    Q²M InteriorPack EVO 4-pak

    87,90 zł
  • Q²M ScrubPad EVO

    Q²M ScrubPad EVO

    33,90 zł
  • Q²M LeatherSet Natural 200ml

    Q²M LeatherSet Natural 200ml

    164,90 zł
    82,45 zł / 100 ml
  • Q²M APC 1000ml

    Q²M APC 1000ml

    69,90 zł
    69,90 zł / 1 l
  • Feynlab® Interior Cleaner

    Feynlab® Interior Cleaner

    99,90 zł
    19,60 zł / 100 ml
  • Koch Chemie INSIDECARE 0,5L

    Koch Chemie INSIDECARE 0,5L

    53,52 zł
    10,70 zł / 100 ml
  • Koch Chemie INSIDEUP 0,5L

    Koch Chemie INSIDEUP 0,5L

    35,50 zł
    7,10 zł / 100 ml