Mycie

Szampony samochodowe i chemia do mycia auta

Mycie to pierwszy krok procesu detailingowego i jedyny, który powtarzasz co tydzień. Od tego, czym myjesz, zależy ile pracy zostanie później dla pasty polerskiej.

Mamy tu szampony do mycia ręcznego (Koch Chemie AUTOSHAMPO, MAGICSHAMPOO i TROPICSNOW, GYEON Bathe i Bathe+, Feynlab Pure Wash), zapachową linię KiurLab (Choco Mousse, Bubble Fruit, Sourberry), produkty do mycia wstępnego i zmywania owadów oraz uniwersalne środki czyszczące APC. Osobno stoi Feynlab Pure Rinseless V3 do mycia bez spłukiwania, gdy nie masz dostępu do myjki ciśnieniowej.

Jak wybrać. Do cotygodniowego mycia auta z powłoką wystarczy szampon o działaniu wyłącznie myjącym. Auto po zimie albo po dłuższym postoju zaczynaj od mycia wstępnego, dopiero potem wchodź rękawicą. Każdy produkt w tej kategorii ma na karcie sekcję "Kiedy stosować", więc nie musisz zgadywać.

Umyte auto idzie dalej: dekontaminacja, potem korekta lakieru i ochrona.

Przejdź do listy wyników

Aktywne filtry:

Pozycje: 14
Siatka kolumn
Siatka kolumn

Filtr

Aktywne filtry:

  • Feynlab® Pure Wash

    Feynlab® Pure Wash

    59,90 zł
    23,96 zł / 100 ml
  • Feynlab® All Purpose Cleaner

    Feynlab® All Purpose Cleaner

    84,90 zł
    84,90 zł / 1 l
  • Koch Chemie AS pH9 / AUTOSHAMPO 1L

    Koch Chemie AS pH9 / AUTOSHAMPO 1L

    62,51 zł
    62,51 zł / 1 l
  • KiurLab CHOCO MOUSSE

    KiurLab CHOCO MOUSSE

    24,99 zł
    5,00 zł / 100 ml
  • KiurLab BUBBLE FRUIT

    KiurLab BUBBLE FRUIT

    24,99 zł
    5,00 zł / 100 ml
  • Q²M APC 1000ml

    Q²M APC 1000ml

    69,90 zł
    69,90 zł / 1 l
  • Q²M Bathe+ 500ml

    Q²M Bathe+ 500ml

    94,90 zł
    18,98 zł / 100 ml
  • Q²M Bathe 500ml

    Q²M Bathe 500ml

    64,90 zł
    12,98 zł / 100 ml
  • Wybór LAB28

    Feynlab® Pure Rinseless V3 - 1L

    Feynlab® Pure Rinseless V3 - 1L

    129,90 zł
    129,90 zł / 1 l
  • Koch Chemie INSECTOFF 0,5L

    Koch Chemie INSECTOFF 0,5L

    49,02 zł
    9,80 zł / 100 ml
  • Koch Chemie MAGICSHAMPOO 0,5L

    Koch Chemie MAGICSHAMPOO 0,5L

    53,52 zł
    10,70 zł / 100 ml
  • Koch Chemie TROPICSNOW 0,5L

    Koch Chemie TROPICSNOW 0,5L

    49,02 zł
    9,80 zł / 100 ml
  • KiurLab SOURBERRY

    KiurLab SOURBERRY

    25,99 zł
    5,20 zł / 100 ml
  • KiurLab TFR

    KiurLab TFR

    29,99 zł
    6,00 zł / 100 ml