Koch Chemie

Koch Chemie: niemiecka chemia warsztatowa

Koch Chemie to niemiecki producent chemii samochodowej, znany przede wszystkim z produktów używanych na co dzień w warsztatach i studiach detailingowych. Oznaczenia na butelkach, takie jak AS pH9 czy MZR pH12,5, to skróty producenta opisujące przeznaczenie i odczyn preparatu.

W LAB28 prowadzimy przekrój całej oferty. Pasty polerskie H8.02 Heavy Cut i M3.02 Micro Cut oraz SHINESPEEDPOLISH, razem z padami w czterech gradacjach. Mycie: AUTOSHAMPO, MAGICSHAMPOO, TROPICSNOW, INSECTOFF. Dekontaminacja i czyszczenie: TEA, EULEX, GREEN STAR, MEHRZWECKREINIGER. Wnętrze: LEATHERTEXCLEAN, LEATHERLOCK, TEXLOCK, COCPIT SUPER PFLEGE, INSIDECARE, INSIDEUP, DISPLAYEXPERT. Ochrona: PROTECTOR WAX, PLAST STAR, FINISH SPRAY EXTERIOR, JUSTPERFECT. Szyby: GLAS STAR i CLEARVIEW. Felgi: WHEELKING.

Na co zwrócić uwagę. Nazwy Koch Chemie są skrótowe i łatwo pomylić produkty o podobnym oznaczeniu. Na karcie każdego produktu opisujemy, kiedy go stosować i jak aplikować, na podstawie danych producenta, więc nie musisz odszyfrowywać etykiety.

Zobacz też: pasty polerskie i szampony samochodowe.

Przejdź do listy wyników

Aktywne filtry:

Pozycje: 36
Siatka kolumn
Siatka kolumn

Filtr

Aktywne filtry:

  • Koch Chemie EU / EULEX 1L

    Koch Chemie EU / EULEX 1L

    106,00 zł
    106,00 zł / 1 l
  • Koch Chemie DISPLAYEXPERT 0,1L

    Koch Chemie DISPLAYEXPERT 0,1L

    17,50 zł
    17,50 zł / 100 ml
  • Koch Chemie CSP / COCPIT-SUPER-PFLEGE 1L

    Koch Chemie CSP / COCPIT-SUPER-PFLEGE 1L

    101,50 zł
    101,50 zł / 1 l
  • Koch Chemie AS pH9 / AUTOSHAMPO 1L

    Koch Chemie AS pH9 / AUTOSHAMPO 1L

    62,51 zł
    62,51 zł / 1 l
  • Koch Chemie JUSTPERFECT 0,5L

    Koch Chemie JUSTPERFECT 0,5L

    57,99 zł
    11,60 zł / 100 ml
  • Koch Chemie INSECTOFF 0,5L

    Koch Chemie INSECTOFF 0,5L

    49,02 zł
    9,80 zł / 100 ml
  • Koch Chemie WHEELKING 0,5L

    Koch Chemie WHEELKING 0,5L

    71,49 zł
    14,30 zł / 100 ml
  • Koch Chemie INSIDECARE 0,5L

    Koch Chemie INSIDECARE 0,5L

    53,52 zł
    10,70 zł / 100 ml
  • Koch Chemie INSIDEUP 0,5L

    Koch Chemie INSIDEUP 0,5L

    35,50 zł
    7,10 zł / 100 ml
  • Koch Chemie CLEARVIEW 0,5L

    Koch Chemie CLEARVIEW 0,5L

    31,00 zł
    6,20 zł / 100 ml
  • Koch Chemie MAGICSHAMPOO 0,5L

    Koch Chemie MAGICSHAMPOO 0,5L

    53,52 zł
    10,70 zł / 100 ml
  • Koch Chemie TROPICSNOW 0,5L

    Koch Chemie TROPICSNOW 0,5L

    49,02 zł
    9,80 zł / 100 ml