GYEON

GYEON Q²: koreańskie powłoki i kosmetyki detailingowe

GYEON to koreańska marka kosmetyków detailingowych, rozpoznawalna po oznaczeniach Q² dla powłok i Q²M dla produktów utrzymaniowych oraz akcesoriów. Ta konwencja nazw jest najprostszym kluczem do całego katalogu marki.

Powłoki Q²: Mohs EVO, Pure EVO, One EVO oraz CanCoat EVO, powłoka nakładana mikrofibrą. Ochrona i utrzymanie Q²M: WetCoat, Preserve, CeramicDetailer, QuickDetailer. Mycie: Bathe, Bathe+, APC. Opony i felgi: Q² Tire, Q²M Tire Express, Q²M Iron WheelCleaner REDEFINED. Wnętrze: Q²M LeatherSet Natural, Q²M InteriorDetailer, Q²M InteriorPack EVO. Szyby: Q² QuickView i Q²M GlassPack EVO. Akcesoria: SilkDryer EVO, WashPad EVO, PolishWipe EVO, ScrubPad EVO, aplikatory do opon.

Jak się w tym poruszać. Q² to powłoki, Q²M to warstwa utrzymaniowa i akcesoria. Deklarowaną trwałość i sposób aplikacji każdej powłoki opisujemy na jej karcie, prosto z danych producenta.

Zobacz też: powłoki ceramiczne i akcesoria.

Przejdź do listy wyników

Aktywne filtry:

Pozycje: 25
Siatka kolumn
Siatka kolumn

Filtr

Aktywne filtry:

  • Q²M Iron WheelCleaner REDEFINED 500 ml

    Q²M Iron WheelCleaner REDEFINED 500 ml

    64,90 zł
    12,98 zł / 100 ml
  • Q²M InteriorDetailer 500ml

    Q²M InteriorDetailer 500ml

    64,90 zł
    12,98 zł / 100 ml
  • Q²M CeramicDetailer 500ml

    Q²M CeramicDetailer 500ml

    79,90 zł
    15,98 zł / 100 ml
  • Q²M Tire Applicator Small 2-pak

    Q²M Tire Applicator Small 2-pak

    19,90 zł
  • Q²M InteriorPack EVO 4-pak

    Q²M InteriorPack EVO 4-pak

    87,90 zł
  • Q²M GlassPack EVO 2-pak

    Q²M GlassPack EVO 2-pak

    49,90 zł
  • Q²M PolishWipe EVO 40x40

    Q²M PolishWipe EVO 40x40

    26,90 zł
  • Q²M ScrubPad EVO

    Q²M ScrubPad EVO

    33,90 zł
  • Q²M WashPad EVO

    Q²M WashPad EVO

    81,90 zł
  • Q²M SilkDryer EVO 70x90

    Q²M SilkDryer EVO 70x90

    104,90 zł
  • Q²M LeatherSet Natural 200ml

    Q²M LeatherSet Natural 200ml

    164,90 zł
    82,45 zł / 100 ml
  • Q² Tire 500 ml

    Q² Tire 500 ml

    99,90 zł
    19,98 zł / 100 ml
  • Q²M Tire Express 500ml

    Q²M Tire Express 500ml

    89,90 zł
    17,98 zł / 100 ml
  • Q²M WetCoat 500ml

    Q²M WetCoat 500ml

    64,90 zł
    12,98 zł / 100 ml
  • Q²M Preserve 250ml

    Q²M Preserve 250ml

    54,90 zł
    21,96 zł / 100 ml
  • Q²M APC 1000ml

    Q²M APC 1000ml

    69,90 zł
    69,90 zł / 1 l
  • Q²M QuickDetailer 500ml

    Q²M QuickDetailer 500ml

    54,90 zł
    10,98 zł / 100 ml
  • Q²M Bathe+ 500ml

    Q²M Bathe+ 500ml

    94,90 zł
    18,98 zł / 100 ml
  • Q²M Bathe 500ml

    Q²M Bathe 500ml

    64,90 zł
    12,98 zł / 100 ml
  • Q² Wax 175g

    Q² Wax 175g

    209,90 zł
    119,94 zł / 100 g
  • Q² QuickView 120ml

    Q² QuickView 120ml

    149,90 zł
    124,92 zł / 100 ml
  • Q² Mohs EVO Light box 30ml

    Q² Mohs EVO Light box 30ml

    329,90 zł
    1.099,67 zł / 100 ml
  • Q² Pure EVO Light Box 30ml

    Q² Pure EVO Light Box 30ml

    329,90 zł
    1.099,67 zł / 100 ml
  • Q² One EVO Light Box 30ml

    Q² One EVO Light Box 30ml

    159,90 zł
    533,00 zł / 100 ml